Novinky | O mně | Deníček | Fotogalerie | Videa | Odkazy | Guestbook

 

 

 

 

 

 

 

 

"Ahojky, toto je stránečka mého psího miláčka Ňufáčka."

 

Tuto stránku jsem založila pro svého pejska Ňufa. Najdete zde mnoho fotek, taky nějaká videa, něco o Ňufovi a tak jinak.
!!! A hlavně nezapomeňte rolovat až dolů, abyste něco nepropásli !!!

 

 

7. března - Páni, to už jsme ale dlouho neaktualizovali ale už jsme zase tu a je čas na jarní look Zatím je sice ještě zima, ale už se otepluje a s Vendy už se moc moc moc těšíme na teplo a sluníčko Tak honem Jaro! Vstávej!!!

 

12. prosince - Ahojíík, tak tu máme Vánoce a s nimi i novou vánoční výzdobu ;-) mám nový Santovský obleček, který mi moc sluší, ale venku není sníh, tak se v něm ani nevyfotím, myslím v tom sněhu :D, ale možná, že na Štědrý den napadne a já a Vendy budeme stavět sněhuláka. Já už se na dárečky moc těším, snad dostanu spoustu mlsků, jak jsem byl celý rok hodný :-) Tak se mějte sněhuláčkově a hezké Vánoční svátky :-)

 

9. listopadu - Ták Halloween už máme za sebou :-D bylo to bezva, s Vendy jsme si sice nevydlabali dýni jako loni, ale zapálili jsme si svíčky a dělali jsme blbosti :) Dneska se asi budu koupat (nebo mi tak aspoň Venda vyhrožovala) no a pak se asi vydáme na procházku a na malé podzimní focení. Jo a máme nového kámoše Maxíka :-) a taky Kiku a Rockyho, tak se jukněte :-) mějte se krásně a žádné podzimní depky vám přejem :-*

 

24. října - ahojík, tak už je tu konečně nová aktualitka. Panička má teďka školu a tak to tady pěkně zanedbává. Právě se připravuje další halloweenský speciál a bude to určitě bezva  Taky bych chtěl oznámit velmi smutnou zprávu, že Giggles umřela a to 14. 10., měla nemocná játra a nepřežila operaci. Měla bohužel vrozenou vadu a už od malička jí bývalo špatně :( moc nám všem chybí a nechceme ji vymazat ze svého života, a proto jí zde pořád necháme, jako krásnou vzpomínku na božské štěňátko. Vzpomínejme s láskou na Giggles.

 

11. října - Jupíí moje stránečky slaví dneska přesně 1 rok, a kolik lidiček už je navštívilo - asi přes 1000 to je úplně mega číslo, moc moc moc vám všem děkujeme

 

5. srpna 2008 - Ahojík, koukněte do deníčku, přibyl tam nový zápisek o mém ostříhání Taky máme nové přátele Mějte se krásně. Haf Ňuf

 

1. srpna 2008 - Tak ode dneška mám stránky v novém kabátě. Snad se Vám všem budou líbit. Je tady více věcí, ale jenom o trošku víc. Snad je tu jen více fotek a taky malý pokec k mojí psí rodince. Hned tady vlevo mi můžete nechat vzkaz nebo taky v návštěvní knize :-) Sem tam něco napíšem do deníčku, abyste se o mně dozvěděli něco víc. Tímto chci taky pozdravit své člověčí kamarádky Zuzku, Nikol, Lucku a Markétku, které mě už znají osobně.