Novinky | O mně | Deníček | Fotogalerie | Videa | Odkazy | Guestbook

 
 
5. srpna 2008 - Dneska mě Vendy vykoupala a taky mě pak ostříhala, páni, říkají, že jsem krásný a taky teďka hodně hřeju. Hnedka jsem dostal sladkou odměnu a dokonce dvě, jak jsem prý byl hodný.

1. srpna 2008 - Tak ode dneška mám stránky v novém kabátě. Snad se Vám všem budou líbit. Je tady více věcí, ale jenom o trošku víc. Snad je tu jen více fotek a taky malý pokec k mojí psí rodince. Taky jsou tu více rozepsaní přátelé.

26. července 2008 - Včera jsem přijel s Vendy od babičky, byli jsme tam celý týden od 16. července. Babička má taky pejska, jmenuje se Dino a je to pěknej zuřivec, má spoustu hraček a hraje si jako o život. Taky jsme tam navštívili hafíka Hanýska a s tím jsme si užili moc legrace.

8. července 2008 - Jupí, už máme teplou vodu v bazénu! Tak šup na moje lehátko a jedéém. Vendy udělala i pár fotek, které najdete ve fotogalerii - Léto 2008. Trochu jsem i plaval, ale radši jsem lenošil na lehátku ;-)

3. července 2008 - Tak jsme napustili bazén a jenom čekáme, až se trochu ohřeje, abychom se nemuseli koupat v ledu :-D

25. června 2008 - Vendy měla dneska se školou pochod do Hlučína, tak mě vzala s sebou, stejně jako loni. Tentokrát ale nevzala mou tašku, ale jen svoji, kabelku, tak mě sem tam nosila na rukou :-) Vzala pro mě takovou dobrou pochoutku a chutnalo to jako slanina, mňam. Seznámil jsem se taky s Vendinými kámoškami. Jel jsem tramvají a autobusem a to byl zážitek.

30. dubna 2008 - Dneska se narodila tři štěňátka - moji sourozenci - Huba Buba, Hollywood a Hu-hu Coctail. Hubí Bubí zůstává u nás doma a taky bude mít svoje stránečky a bude chodit na výstavy.

24. dubna 2008 - Právě se narodila moje dcera Giggles a je moc moc krásná, je to jedináček. Brzo bude mít svoje stránečky stejně jako já. Zatím je ještě maličká, ale už roste, stejně to vypadá, že z ní bude prcek napořád.

21. dubna 2008 - Dneska mám narozeniny! Konečně jsem se dočkal, tohle byl prostě můj den a tak jsem dneska mlsal od rána do večera. Na snídani jsem měl granule s masíčkem, na oběd jsem měl zeleninové překvapení a na večeři sýrovou specialitu. Taky jsem dostal novou hračku (gumového lvíčka) a krásný obojek s kamínky.

15. března 2008 - Moje panička Vendy má dneska narozky a tak jsme šli na velkou procházku a já dostal spoustu mlsků. Chtěli jsme si vyjet na kole, ale bohužel je ještě zima.

2. února 2008 - Tak a je to tu, ani jsem se nenadál, a už jsem byl zase ostříhaný. Ale sekne mi to, je to úplně nový styl, takový jsem na sobě ještě neměl. Hnedka potom jsem se byl fotit na procházce a jsou to taky pěkné fotečky. Fotil jsem se na stromě.

12. ledna 2008 - Na Vánoce jsem dostal takové velikánské gumové prasátko, které se mi moc líbí a hned jsem ho
začal žvýkat, hryzat, žvýkat, kousat a žvýkat, až byl nakonec bez ucha a přestal pískat. Byly to prima Vánoce.